KONST / Litografier / Färglitografi 13914219

nr 1391 4219

Salvador Dalí

(1904-1989), Spanien

Färglitografi, Salvador Dalí (1904-1989), Spanien. Signerad, numrerad 77/150, ur Dante Divina Commedia, vägen till gud. Motivet: 25x18, yttermått inklusive ram: 52x42 cm

Salvador Dalí, spansk målare född 1904, död 1989.

Utrop:

1.000 kr - 1.500 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 17:55:57)
Uppdatera
Visning

fredag 16/4, lördag 17/4, söndag 18/4 och måndag 19/4

Auktionen
avslutas:

måndag 19 april kl 18:58:31

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Salvador Dalí

Läs mer om Salvador Dalí