KONST / Litografier / Gicléetryck 13913050

nr 1391 3050

Anette Englund

(f. 1954), Sverige

Gicléetryck, Anette Englund (f. 1954), Sverige. "Ballerina med rosor". Signerad, numrerad 25/50,36x27 cm, oramat löst blad, yttermått: 50x39 cm

Anette Englund, svensk bildkonstnär född 1954.

Utrop:

100 kr - 500 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 16:48:57)
Uppdatera
Visning

fredag 16/4, lördag 17/4, söndag 18/4 och måndag 19/4

Auktionen
avslutas:

måndag 19 april kl 20:35:18

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Anette Englund

Läs mer om Anette Englund