KONST / Litografier / Gicléetryck 13913050

nr 1391 3050

Anette Englund

(f. 1954), Sverige

Gicléetryck, Anette Englund (f. 1954), Sverige. "Ballerina med rosor". Signerad, numrerad 25/50,36x27 cm, oramat löst blad, yttermått: 50x39 cm

Anette Englund, svensk bildkonstnär född 1954.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 19 april 2021
kl 20:35:18

19/4 11:45:45 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Anette Englund

Läs mer om Anette Englund