KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 13824208

nr 1382 4208

Kerstin Rydh

(f. 1953), Sverige

Pastell, + akvareller, 2 st, Kerstin Rydh (f. 1953), Sverige, bland annat diptyk. Signerade. Yttermått inklusive ram: 44x54 cm respektive 52x42 cm

Kerstin Rydh, svensk konstnär född 1953.

Utrop:

100 kr - 600 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 07:42:05)
Uppdatera
Visning

fredag 26/2, lördag 27/2, söndag 28/2 och måndag 1/3

Auktionen
avslutas:

måndag 1 mars kl 19:50:35

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Kerstin Rydh

Läs mer om Kerstin Rydh