Föremål som liknar
2151 Skulptur
Gunilla Kropp, Signerad, keramik. Längd: 26 cm
Såld: 1.000 kr
Såldes den 18 juni 2024
2021 Etsning
Såld: 2.000 kr
Såldes den 17 juni 2024
5104 Byrå
Såld: 1.500 kr
Såldes den 17 juni 2024
3348 Fåtölj
Såld: 2.600 kr
Såldes den 17 juni 2024
5119 Parti kuriosa
5 delar
Såld: 900 kr
Såldes den 17 juni 2024
5247 Lampfot
Upsala Ekeby, glaserad keramik. Höjd: 36 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 17 juni 2024
3455 Kandelabrar
ett par, Nyrokoko. Höjd: 50 cm
Såld: 1.300 kr
Såldes den 17 juni 2024
5031 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024
5084 Ljusstakar
5 st, Orrefors. Höjd: 5-10cm
Såld: 200 kr
Såldes den 17 juni 2024