Föremål som liknar
3166 Stolar
4 st, 1800-tal, Gustaviansk stil, bemålade
Såld: 100 kr
Såldes den 3 juni 2024
3305 Akvareller
Såld: 250 kr
Såldes den 3 juni 2024
3213 Fototyp
Såld: 900 kr
Såldes den 3 juni 2024
9214 Golvlampa
Gustaviansk stil. Höjd: 171 cm
Såld: 200 kr
Såldes den 3 juni 2024
3465 Tekoppar mm
Såld: 500 kr
Såldes den 3 juni 2024
3345 Appliquer
Såld: 400 kr
Såldes den 3 juni 2024
3109 Vaser / ljusst..
Såld: 300 kr
Såldes den 3 juni 2024
9271 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 3 juni 2024
3080 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 3 juni 2024