Föremål som liknar
3203 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 3 juni 2024
1005 Ljusstakar
Såld: 3.000 kr
Såldes den 3 juni 2024
3222 Kryddburk
Såld: 300 kr
Såldes den 3 juni 2024
3047 Golvlampa
Ateljé Lyktan. Höjd: 116 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 3 juni 2024
3354 Byrå
Miniatyr. Bredd: 40 cm, djup: 22 cm, höjd: 36 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 3 juni 2024
9365 Miniatyrer
Såld: 150 kr
Såldes den 3 juni 2024
3417 Spegel
1900-talets början, 59x36 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 3 juni 2024
9081 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 3 juni 2024
3423 Armband
18k guld. Vikt: 8g ca. Längd: ca 20 cm
Såld: 4.000 kr
Såldes den 3 juni 2024