Föremål som liknar
6344 Färgetsning
Såld: 350 kr
Såldes den 19 januari 2026
7051 Dekorelement
Såld: 500 kr
Såldes den 19 januari 2026
7208 Frukostkoppar
Såld: 1.300 kr
Såldes den 19 januari 2026
6390 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 19 januari 2026
7008 Miniatyrbyrå
Såld: 1.700 kr
Såldes den 19 januari 2026
6678 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 19 januari 2026
7204 Glasmålning
Kina, yttermått inklusive ram: 70x50 cm
Såld: 600 kr
Såldes den 19 januari 2026
7108 Herrarmbandsur
Såld: 450 kr
Såldes den 19 januari 2026
7018 Ljusstakar
3 st, mässing. Höjd: 22-32 cm
Såld: 1.800 kr
Såldes den 19 januari 2026