Föremål som liknar
5297 Ikon
Sven Bertil Svensson, pannå, 32x25, oramad
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024
5300 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 17 juni 2024
4195 Lås
1700-tal, Järn. Längd: 22 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 17 juni 2024
5011 Skulpturer
Såld: 1.400 kr
Såldes den 17 juni 2024
5256 Kaffe/teservis..
Såld: 1.300 kr
Såldes den 17 juni 2024
2154 Etsning
Såld: 300 kr
Såldes den 17 juni 2024
5083 Assietter
8st. Diameter: 20cm, Nittsjö.
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024
5055 Ljusstake
mässing. Höjd: 31cm
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024
2012 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 17 juni 2024