Föremål som liknar
5168 Tunna med lock
Såld: 1.100 kr
Såldes den 17 juni 2024
2136 Väggrelief
Dagny Enberg. Signerad, trä, "Ängel". Längd: 90cm
Såld: 300 kr
Såldes den 17 juni 2024
2138 Färglitografi
Såld: 500 kr
Såldes den 17 juni 2024
5165 Plattor
Såld: 600 kr
Såldes den 17 juni 2024
5192 Ljusstakar
2 st, mässing, Kobror. Höjd: 21 cm
Såld: 1.300 kr
Såldes den 17 juni 2024
5163 Mineraler
diverse, bland annat citrin
Såld: 300 kr
Såldes den 17 juni 2024
5153 Trädgårdsbord
Mosaik, järnunderrede, Dia 60. Höjd: 75 cm
Såld: 800 kr
Såldes den 17 juni 2024
2058 Oljemålning
Såld: 11.500 kr
Såldes den 17 juni 2024
5079 Kaffeservisdelar
25 delar ca, Fyrklövern
Såld: 400 kr
Såldes den 17 juni 2024