Föremål som liknar
9165 Spegel
Gustaviansk stil, 60x28 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 3 juni 2024
3202 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 3 juni 2024
9216 Glasservis
Såld: 1.300 kr
Såldes den 3 juni 2024
3169 Stolar
Såld: 1.700 kr
Såldes den 3 juni 2024
3002 Vas
Såld: 400 kr
Såldes den 3 juni 2024
3168 Pall
Såld: 700 kr
Såldes den 3 juni 2024
3149 Glasservisdelar
Såld: 900 kr
Såldes den 3 juni 2024
1003 Bordslampa
Såld: 12.000 kr
Såldes den 3 juni 2024
3275 Vas
1800-tal, Kina, Landskapsmotiv, porslin. Höjd: 44 cm
Såld: 6.200 kr
Såldes den 3 juni 2024