Föremål som liknar
9379 Färgetsningar
Såld: 150 kr
Såldes den 3 juni 2024
3263 Oljemålning
Såld: 2.400 kr
Såldes den 3 juni 2024
3306 Collier
Såld: 11.000 kr
Såldes den 3 juni 2024
3116 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 3 juni 2024
1026 Fåtölj
Såld: 1.800 kr
Såldes den 3 juni 2024
3195 Glas
Såld: 350 kr
Såldes den 3 juni 2024
9250 Takarmatur
Såld: 300 kr
Såldes den 3 juni 2024
3036 Etsningar
Såld: 100 kr
Såldes den 3 juni 2024
7067 Vitrinskåp
Såld: 300 kr
Såldes den 3 juni 2024