Föremål som liknar
4155 Blandteknik
Såld: 1.000 kr
Såldes den 10 juni 2024
3390 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 10 juni 2024
4161 Färglitografier
Såld: 500 kr
Såldes den 10 juni 2024
4232 Etsning
Såld: 250 kr
Såldes den 10 juni 2024
4124 Granatsmycken
Såld: 1.300 kr
Såldes den 10 juni 2024
4217 Tamburmajor
Såld: 600 kr
Såldes den 10 juni 2024
4032 Konstglas
Såld: 800 kr
Såldes den 10 juni 2024
3219 Bägare
Såld: 800 kr
Såldes den 10 juni 2024
3419 Soffa
JIÖ. Howardmodell. Längd: 200 cm
Såld: 1.500 kr
Såldes den 10 juni 2024