Föremål som liknar
1007 Bokhylla
Såld: 12.000 kr
Såldes den 10 juni 2024
4277 Karmstol
Rokokostil, rottingrygg
Såld: 350 kr
Såldes den 10 juni 2024
9323 Silkscreen
Såld: 100 kr
Såldes den 10 juni 2024
4284 Litografisk af..
Såld: 1.000 kr
Såldes den 10 juni 2024
4022 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 10 juni 2024
3428 Fiskspade
silver, Danmark, 1851. Längd: 28 cm, bruttovikt: 62g
Såld: 400 kr
Såldes den 10 juni 2024
4117 Smurrfåtölj
"Conform", Tygklädsel, nackkudde
Såld: 500 kr
Såldes den 10 juni 2024
4139 Blandteknik
Såld: 1.200 kr
Såldes den 10 juni 2024
3326 Örhängen
1 par med pärla, Vikt: 3 g. Längd: 2 cm
Såld: 900 kr
Såldes den 10 juni 2024