Föremål som liknar
3354 Byrå
Miniatyr. Bredd: 40 cm, djup: 22 cm, höjd: 36 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 3 juni 2024
9365 Miniatyrer
Såld: 150 kr
Såldes den 3 juni 2024
3417 Spegel
1900-talets början, 59x36 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 3 juni 2024
9081 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 3 juni 2024
3423 Armband
18k guld. Vikt: 8g ca. Längd: ca 20 cm
Såld: 4.000 kr
Såldes den 3 juni 2024
3256 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 3 juni 2024
3087 Matta
Galleri, Orientalisk, 82x394 cm
Såld: 1.000 kr
Såldes den 3 juni 2024
3427 Vitrinskåp
längd: 57 cm, djup: 25 cm, höjd: 177 cm, nutida
Såld: 900 kr
Såldes den 3 juni 2024
3398 Skrin
Såld: 400 kr
Såldes den 3 juni 2024