Föremål som liknar
4040 Färglitografi
Såld: 1.200 kr
Såldes den 10 juni 2024
4054 Akvarell
Såld: 700 kr
Såldes den 10 juni 2024
4031 Skål på fot
Såld: 450 kr
Såldes den 10 juni 2024
4001 Löpare
Såld: 700 kr
Såldes den 10 juni 2024
4050 Affisch
Såld: 1.000 kr
Såldes den 10 juni 2024
3303 Takarmatur
korgmodell, prismor. Höjd: 75 cm
Såld: 1.500 kr
Såldes den 10 juni 2024
3145 Vinglas
Såld: 1.100 kr
Såldes den 10 juni 2024
4104 Ljusstakar
5 st, Timo Sarpaneva "Festivo". Höjd: 12-24 cm
Såld: 1.100 kr
Såldes den 10 juni 2024
4243 Bordslampa
Philips, mässing. Höjd: 45 cm
Såld: 800 kr
Såldes den 10 juni 2024