Föremål som liknar
3059 Kista
längd: 61 cm, djup: 35 cm, höjd: 40 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 3 juni 2024
3003 Vas
Såld: 400 kr
Såldes den 3 juni 2024
3125 Skål på fot
Såld: 700 kr
Såldes den 3 juni 2024
3341 Väggvitrinskåp
längd, 66, djup: 16 cm, höjd: 67 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 3 juni 2024
3026 Färglitografi
Såld: 1.600 kr
Såldes den 3 juni 2024
3127 Resväska
Läder, 1940-tal, 51x31 cm
Såld: 400 kr
Såldes den 3 juni 2024
3411 Golvlampa
vitmålad metall. Höjd: 195 cm
Såld: 1.500 kr
Såldes den 3 juni 2024
3468 Golvlampa
mässing, BWÅ. Höjd: 125 ca
Såld: 800 kr
Såldes den 3 juni 2024
3352 Nattygsbord
ett par. Bredd: 35 cm, djup: 43 cm, höjd: 55 cm
Såld: 600 kr
Såldes den 3 juni 2024