Föremål som liknar
6504 Grafiskt blad
Såld: 300 kr
Såldes den 12 januari 2026
6317 Dörrstopp
Såld: 1.000 kr
Såldes den 12 januari 2026
6597 Skål
Såld: 5.800 kr
Såldes den 12 januari 2026
6626 Golvlampa
Såld: 1.200 kr
Såldes den 12 januari 2026
6451 Stolar
ett par, 1890-tal
Såld: 400 kr
Såldes den 12 januari 2026
6469 Bordslampfot
glas, Gustav Leek, reliefmotiv. Höjd: 44 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 12 januari 2026
6652 Brevkniv
Såld: 1.500 kr
Såldes den 12 januari 2026
6682 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 12 januari 2026
6758 Skålar
Såld: 400 kr
Såldes den 12 januari 2026