Föremål som liknar x 10
5234 Sängram
Såld: 300 kr
Såldes den 28 augusti 2023
5090 Matta
orientalisk, 87x 106 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 13 augusti 2018
3173 Spegel
1890-tal, ca 250x 100
Såld: 300 kr
Såldes den 6 augusti 2018
4573 Etsningar
Såld: 500 kr
Såldes den 26 februari 2018
4435 Högtalare
4 st, Bang & Olufsen, Beovox CX50 & CX 100
Såld: 600 kr
Såldes den 6 november 2017
7500 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 29 maj 2017
1564 Oljemålning
Såld: 1.300 kr
Såldes den 22 februari 2016
8027 Matta
Orientalisk, Hamadan, 190 x 105
Såld: 600 kr
Såldes den 15 februari 2016
8026 Matta
Orientalisk, Sarabend, 162 x 100 ca
Såld: 100 kr
Såldes den 15 februari 2016