2523 Stolar
6 st + Soffa Valnöt 1890-tal
Såld: 8.100 kr
Såldes den 18 augusti 2008 -
8014 Chiffonjé
valnöt 1890-tal fanérskador, 96x56x145
Såld: 4.000 kr
Såldes den 10 april 2006 -
4481 Byrå
Tallboy-byrå. valnöt 1890-tal, 81x51x146, sk
Såld: 3.700 kr
Såldes den 7 november 2005
7605 Spegel
valnöt 1890-tal, höjd: 90
Såld: 550 kr
Såldes den 10 oktober 2005