Föremål som liknar ubåt
5303 Modell
Såld: 800 kr
Såldes den 13 mars 2023
6717 Blandteknik
Monogramsignerad GJK, Ubåten USS Monitor, 14x19 cm
Såld: 600 kr
Såldes den 30 november 2020
3564 Bordslampfot
ubåt, patinerad metall
Såld: 1.000 kr
Såldes den 8 januari 2018
1230 Oljemålning
Såld: 1.900 kr
Såldes den 1 augusti 2016
8194 Skulpturer
2 st, Ubåtar, längd: 35-53 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 15 februari 2016
5056 Akvarell
Martin Lamm, Ubåt, + bok, motivet: 28 x 28
Såld: 700 kr
Såldes den 18 maj 2015
5742 Ritningar
Såld: 1.100 kr
Såldes den 27 januari 2014
2441 Modellskepp
Såld: 1.100 kr
Såldes den 23 september 2013
2422 Båtmodell
Ubåt, metall, längd: 106 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 23 september 2013