Föremål som liknar tvådelat

  • Träfflista
  • 4314 Skåp
    Såld: 2.400 kr

    Såldes den 13 november 2023
  • 1027 Spegel
    Såld: 4.600 kr

    Såldes den 3 juli 2023
  • 3018 KöksskÃ¥p
    Såld: 8.200 kr

    Såldes den 9 januari 2023
  • 3259 Kakelugnsskåp
    Såld: 7.000 kr

    Såldes den 12 december 2022
  • 1546 Spegel
    Karl Johan, mahogny, tvådelat glas, 131x61 cm
    Såld: 500 kr

    Såldes den 9 november 2020
  • 9403 Matbord
    Såld: 100 kr

    Såldes den 17 april 2017
  • 9055 Skåp
    1800-tal, tvådelat, längd: 95, djup: 45 cm, höjd: 192
    Såld: 2.400 kr

    Såldes den 8 juni 2015
  • 5014 Spegel
    Empire tvådelat glas, höjd: 120 cm skador
    Såld: 2.100 kr

    Såldes den 8 september 2008
  • 3342 Skåp
    Såld: 2.600 kr

    Såldes den 15 oktober 2007