Föremål som liknar trumpet
6147 Batiktavla
Såld: 100 kr
Såldes den 15 maj 2023
8081 Golvvas
Japan, Trumpetform, ca 1700. Höjd: 61 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 26 september 2022
2556 Bordslampa
mässing, Trumpetfot. Höjd: 83 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 7 september 2020
3149 Nautica
Såld: 1.400 kr
Såldes den 10 september 2018
9509 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 30 april 2018
9079 Etsning
Såld: 900 kr
Såldes den 19 mars 2018
4270 Trombon
+ trumpet
Såld: 500 kr
Såldes den 19 juni 2017
8292 Oljemålning
Eddlef Romney, livstrumpet, signerad, 54x63
Såld: 1.200 kr
Såldes den 9 mars 2015
9311 Ljusstake
trumpet, Mässing, höjd: 25
Såld: 150 kr
Såldes den 20 oktober 2014