Föremål som liknar trädgÃ¥rd
1016 Oljemålning
Såld: 22.000 kr
Såldes den 29 april 2024
3108 Oljemålning
Såld: 250 kr
Såldes den 22 april 2024
8412 Blandteknik
Såld: 150 kr
Såldes den 1 april 2024
5249 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 18 mars 2024
6220 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 18 mars 2024
3003 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 11 december 2023
7183 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 11 december 2023
3014 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 11 december 2023
2013 Färglitografi
Såld: 2.000 kr
Såldes den 27 november 2023