Föremål som liknar trä

Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 8207 Bordslampa
    1940-tal, trä och mässing, no 15378. Höjd: 51 cm
    Såld: 700 kr

    Såldes den 26 januari 2026
  • 7040 Skulptur/sparb..
    Såld: 350 kr

    Såldes den 26 januari 2026
  • 8214 Skrin
    Såld: 600 kr

    Såldes den 26 januari 2026
  • 8367 Bokstöd
    Såld: 300 kr

    Såldes den 26 januari 2026
  • 8217 Lampett
    Såld: 500 kr

    Såldes den 26 januari 2026
  • 8072 Golvlampa
    trä. Höjd: 140 ca
    Såld: 1.200 kr

    Såldes den 26 januari 2026
  • 8197 Byrå
    12 lådor, trä, Bredd: 89 cm. Djup: 30 cm, h 105 cm
    Såld: 1.900 kr

    Såldes den 26 januari 2026
  • 8371 Piphuvuden
    2 st, trä med silvermontering, 1800-tal. Längd: 13 cm
    Såld: 500 kr

    Såldes den 26 januari 2026
  • 8022 Akvarell
    Såld: 900 kr

    Såldes den 26 januari 2026