Föremål som liknar trä
8207 Bordslampa
1940-tal, trä och mässing, no 15378. Höjd: 51 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 26 januari 2026
7040 Skulptur/sparb..
Såld: 350 kr
Såldes den 26 januari 2026
8214 Skrin
Såld: 600 kr
Såldes den 26 januari 2026
8367 Bokstöd
Såld: 300 kr
Såldes den 26 januari 2026
8217 Lampett
Såld: 500 kr
Såldes den 26 januari 2026
8072 Golvlampa
trä. Höjd: 140 ca
Såld: 1.200 kr
Såldes den 26 januari 2026
8197 Byrå
12 lådor, trä, Bredd: 89 cm. Djup: 30 cm, h 105 cm
Såld: 1.900 kr
Såldes den 26 januari 2026
8371 Piphuvuden
2 st, trä med silvermontering, 1800-tal. Längd: 13 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 26 januari 2026
8022 Akvarell
Såld: 900 kr
Såldes den 26 januari 2026