6152 Dekorelement
Till spegel, 1800-tal, 12x63 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 8 maj 2023 -
3293 Sockel
till spegel. Längd: 82, djup: 13 cm, höjd: 44 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 12 april 2021 -
1493 Dekorelement
Såld: 250 kr
Såldes den 8 oktober 2012
8167 Ramdelar
till spegel, Empire, längd: 85
Såld: 400 kr
Såldes den 8 februari 2010 -
7366 Överstycke
till spegel, nyrokoko, förgylld, längd: 85, höjd: 36
Såld: 700 kr
Såldes den 30 mars 2009 -
6655 Träskulptur
krön till spegel, höjd: 15
Såld: 1.200 kr
Såldes den 25 september 2006
5393 Spegel
till spegelbyrå, höjd: 88
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juli 2006 -
5560 Överdel
Såld: 850 kr
Såldes den 22 maj 2006 -
2424 Lådhurtsar
1-par, höjd: 19 (f.d till spegelbyrå)
Såld: 200 kr
Såldes den 15 maj 2006