Föremål som liknar sydländskt landskap
2032 Färglitografi
Såld: 900 kr
Såldes den 22 april 2024
4067 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 11 mars 2024
8056 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 11 december 2023
3560 Blandteknik
Såld: 100 kr
Såldes den 13 november 2023
3020 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 6 november 2023
6318 Akvareller
Såld: 700 kr
Såldes den 9 oktober 2023
2027 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 19 juni 2023
8300 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 20 februari 2023
3075 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 18 april 2022