Föremål som liknar studier
3167 Gravyrer
Såld: 500 kr
Såldes den 3 oktober 2022
7467 Akvareller
Såld: 300 kr
Såldes den 28 mars 2022
7324 Blandteknik
Såld: 400 kr
Såldes den 2 mars 2020
5080 Litografier
Såld: 350 kr
Såldes den 24 februari 2020
9483 Teckningar
3 st, Max Book (f. 1953), Studier, 60x42 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 30 september 2019
7155 Blandteknik
Såld: 1.400 kr
Såldes den 16 april 2018
4390 Kopparstick
2 st, Dräktstudier, motivet: 23x15
Såld: 100 kr
Såldes den 1 maj 2017
8581 Akvareller
4 st, Dräktstudier, Sydamerika, 15x20
Såld: 400 kr
Såldes den 16 januari 2017
1010 Wille Crafoord
Såldes den 14 november 2016