7203 Akvarell
Såld: 1.000 kr
Såldes den 12 november 2012 -
4107 Väggur
Gustaviansk stil, längd, höjd: 58 (spräckt glas)
Såld: 150 kr
Såldes den 30 maj 2011 -
8415 Färglitografi
Ola Billgren, "69" 53/90, 29x38, spräckt glas
Såld: 1.000 kr
Såldes den 21 augusti 2006
2127 Barskåp
Intarsia, 83x42x117, spräckt glasskiva inuti
Såld: 1.300 kr
Såldes den 6 mars 2006 -
8012 Tittskåp
spräckt glas, H30
Såld: 350 kr
Såldes den 11 april 2005 -
7328 Fickur
18k. (spräckt glas)
Såld: 1.700 kr
Såldes den 3 mars 2003