6154 Skulptur
Såld: 2.000 kr
Såldes den 5 juli 2021 -
5443 Bokverk
Såld: 700 kr
Såldes den 14 oktober 2019 -
1399 Bokverk
Såld: 800 kr
Såldes den 18 mars 2019
8043 Skulptur
Såld: 700 kr
Såldes den 4 mars 2019 -
7463 Bokverk
Såld: 500 kr
Såldes den 17 december 2018 -
3570 Etsning
Såld: 2.200 kr
Såldes den 22 oktober 2018
2648 Skulptur
Såld: 11.000 kr
Såldes den 11 december 2017 -
3186 Skulptur
oidentifierad skulptör, brons, osignerad, höjd: 67 cm
Såld: 2.200 kr
Såldes den 15 augusti 2016 -
1468 Kavalett
drejarbord , trä + skrin med skulptörverktyg, m ä
Såld: 3.900 kr
Såldes den 20 augusti 2007