Föremål som liknar skulptör

  • Träfflista
  • 6154 Skulptur
    Såld: 2.000 kr

    Såldes den 5 juli 2021
  • 5443 Bokverk
    Såld: 700 kr

    Såldes den 14 oktober 2019
  • 1399 Bokverk
    Såld: 800 kr

    Såldes den 18 mars 2019
  • 8043 Skulptur
    Såld: 700 kr

    Såldes den 4 mars 2019
  • 7463 Bokverk
    Såld: 500 kr

    Såldes den 17 december 2018
  • 3570 Etsning
    Såld: 2.200 kr

    Såldes den 22 oktober 2018
  • 2648 Skulptur
    Såld: 11.000 kr

    Såldes den 11 december 2017
  • 3186 Skulptur
    oidentifierad skulptör, brons, osignerad, höjd: 67 cm
    Såld: 2.200 kr

    Såldes den 15 augusti 2016
  • 1468 Kavalett
    drejarbord , trä + skrin med skulptörverktyg, m ä
    Såld: 3.900 kr

    Såldes den 20 augusti 2007