Föremål som liknar skogsparti
7275 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 15 april 2024
7207 Oljemålning
Såld: 200 kr
Såldes den 12 september 2022
2089 Oljemålning
Signerad ML, "Skogsparti", 1952. Olja på duk, 49x60cm
Såld: 300 kr
Såldes den 29 juni 2020
5529 Oljemålning
Såld: 1.200 kr
Såldes den 21 oktober 2019
3218 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 6 maj 2019
7301 Oljemålning
Såld: 450 kr
Såldes den 15 april 2019
7301 Oljemålning
Else Hermansson (1900-1997), Skogsparti, 22x15
Såld: 200 kr
Såldes den 4 september 2017
3154 Oljemålning
Oskar Bergman (1879-1963), Skogsparti, 30x44
Såld: 1.000 kr
Såldes den 19 juni 2017
6510 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 22 maj 2017