Föremål som liknar sjöjungfru
1005 Urna
Såld: 7.200 kr
Såldes den 25 mars 2024
6263 Spegel
Såld: 150 kr
Såldes den 4 december 2023
6298 Skulptur
Såld: 700 kr
Såldes den 20 mars 2023
8006 Skulptur
Såld: 700 kr
Såldes den 13 februari 2023
3370 Färglitografi
Såld: 350 kr
Såldes den 16 januari 2023
8535 Akvarell
Såld: 700 kr
Såldes den 14 februari 2022
2047 Figuriner
Såld: 450 kr
Såldes den 23 augusti 2021
5400 Tallrikar
Såld: 200 kr
Såldes den 23 augusti 2021
3590 Ljusstakar
Ett par, sjöjungfrur, vitmetall. Höjd: 21 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 31 maj 2021