Föremål som liknar sjöfÃ¥gel
8239 Skulptur
Såld: 100 kr
Såldes den 7 november 2022
2278 Oljemålning
Såld: 900 kr
Såldes den 3 september 2018
1434 Blandteknik
Jan Rhodin (f. 1938), Sjöfågel, motivet: 21x29
Såld: 300 kr
Såldes den 2 april 2018
9273 Akvarell
Bo Lundwall, Sjöfågel, 24x33
Såld: 600 kr
Såldes den 17 april 2017
6076 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 5 september 2016
5179 Färglitografi
Såld: 2.000 kr
Såldes den 6 juni 2016
2013 Färglitografi
Lars Jonsson, 27/366, sjöfågel, bladets mått: 36 x 27
Såld: 3.800 kr
Såldes den 29 juni 2015
7362 Tavlor
4 st. sjöfågel, motivet: 36x27, 1 saknar glas
Såld: 600 kr
Såldes den 8 december 2014
1066 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 17 februari 2014