2024 Karaff med propp
Silvermonterat glas, Art Nouveau, USA. Höjd: 24 cm
Såld: 1.100 kr
Såldes den 20 december 2021 -
2023 Vas
Såld: 1.600 kr
4091 Karaff
Såld: 600 kr
Såldes den 15 januari 2018
3360 Dryckeshorn
silvermonterat, 1800-tal, ostämplad, längd: 27 cm
Såld: 600 kr
Såldes den 14 oktober 2013 -
6180 Skål
Agat, silvermonterat, W A Bolin, 1931, diameter: 20
Såld: 1.900 kr
Såldes den 18 april 2011 -
6052 Flakonger
2 st, silvermonterat
Såld: 200 kr
Såldes den 11 oktober 2010