Föremål som liknar silver 1800-tal
2400 Matskedar
9 st, Silver 1800-tal
Såld: 700 kr
Såldes den 14 maj 2018
6065 Teskedar
12 st, Silver 1800-talets mitt
Såld: 700 kr
Såldes den 3 maj 2010
1286 Teskedar
6 st, silver 1800-tal, snäckmodell
Såld: 500 kr
Såldes den 15 februari 2010
9050 Gräddsnipa
silver 1800-tal, höjd 15, 5 cm
Såld: 750 kr
Såldes den 7 december 2009
9049 Tallrikar
Såld: 1.700 kr
Såldes den 7 december 2009
4276 Matskedar
5 st Silver 1800-tal
Såld: 350 kr
Såldes den 20 april 2009
4370 Saltkar
silver 1800-tal, längd: 12
Såld: 950 kr
Såldes den 9 mars 2009
6638 Soppslevar
2 st Silver 1800-tal
Såld: 950 kr
Såldes den 2 februari 2009
4833 Figurin
Ryssland Silver 1800-tal, höjd: 10
Såld: 950 kr
Såldes den 13 oktober 2008