8272 Halsband
Silver/bergskristall
Såld: 250 kr
Såldes den 23 januari 2017 -
7426 Brosch
silver/bergskristall, signerad. AHO, Göteborg, 1970
Såld: 300 kr
Såldes den 9 januari 2017 -
1030 Brosch
silver/bergskristall
Såld: 100 kr
Såldes den 11 april 2016
1026 Broscher
2 st, silver/bergskristaller
Såld: 300 kr
Såldes den 4 april 2016 -
3290 Ring
silver/bergskristall
Såld: 600 kr
Såldes den 26 maj 2014 -
7684 Ring
1980-tal, silver/bergskristall
Såld: 300 kr
Såldes den 3 februari 2014
5807 Ring+hänge
silver/bergskristall, 70-tal
Såld: 300 kr
Såldes den 18 november 2013 -
5805 Örhängen
1 par, silver/bergskristall, 70-tal
Såld: 250 kr
5798 Örhängen
Såld: 250 kr
Såldes den 18 november 2013