Föremål som liknar signerade och numrerade
5053 LITOGRAPHS IN ..
Sold: SEK 300
Sold den 18 mars 2024
8081 LITOGRAPHS IN ..
Sold: SEK 5600
Sold den 12 februari 2024
4375 LITOGRAPHS IN ..
Sold: SEK 400
Sold den 13 november 2023
8343 LITOGRAPHS IN ..
Sold: SEK 1500
Sold den 23 oktober 2023
9173 WOOD ENGRAVING
Sold: SEK 450
Sold den 11 september 2023
2052 GRAPHIC ART
Sold: SEK 100
Sold den 3 juli 2023
7200 GRAPHIC ART
Sold: SEK 100
Sold den 22 maj 2023
7197 GRAPHIC ART
Sold: SEK 100
Sold den 22 maj 2023
7190 GRAPHIC ART
Sold: SEK 100
Sold den 22 maj 2023