8088 COLLAGE
Sold: SEK 1000
Sold den 27 november 2017 -
6599 Trägubbar/gumma
5 st, signerade AB, 1920-tal, höjd: 22-26
Sold: SEK 1100
Sold den 27 oktober 2008
Föremål som liknar signerade AB
- Matches
- alla
- Show all