Föremål som liknar signerade
8375 Etsningar
Såld: 300 kr
Såldes den 20 maj 2024
8303 Litografier
Såld: 350 kr
Såldes den 20 maj 2024
8379 Färgetsningar
Såld: 3.000 kr
Såldes den 20 maj 2024
8369 Oljemålningar
Såld: 200 kr
Såldes den 20 maj 2024
7219 Färglitografier
Såld: 100 kr
Såldes den 20 maj 2024
7211 Färglitografier
Såld: 1.300 kr
Såldes den 13 maj 2024
7218 Grafiska blad
Såld: 300 kr
Såldes den 13 maj 2024
6217 Oljemålningar
Såld: 1.900 kr
Såldes den 13 maj 2024
7063 Färglitografier
Såld: 100 kr
Såldes den 13 maj 2024