Föremål som liknar signerade
6203 Skisser
Såld: 300 kr
Såldes den 16 september 2024
8133 Grafiska blad
Såld: 900 kr
Såldes den 16 september 2024
6438 Blandteknik
Såld: 100 kr
Såldes den 16 september 2024
8090 Oljemålningar
Såld: 1.000 kr
Såldes den 16 september 2024
6139 Blandteknik
Såld: 400 kr
Såldes den 16 september 2024
7091 Oljemålningar
Såld: 100 kr
Såldes den 9 september 2024
6208 Tusch
Såld: 100 kr
Såldes den 9 september 2024
6064 Blyerts
Såld: 300 kr
Såldes den 9 september 2024
7196 Etsningar i mapp
Såld: 100 kr
Såldes den 9 september 2024