Föremål som liknar signerade
4422 Färglitografier
Såld: 100 kr
Såldes den 15 december 2025
4420 Etsningar
Såld: 100 kr
Såldes den 15 december 2025
5391 Färgetsningar
Såld: 100 kr
Såldes den 15 december 2025
4173 Färglitografier
Såld: 1.000 kr
Såldes den 15 december 2025
6054 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 15 december 2025
5210 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 8 december 2025
3518 Färglitografier
Såld: 100 kr
Såldes den 8 december 2025
3517 Oljemålningar
Såld: 100 kr
Såldes den 8 december 2025
3021 Oljemålningar
Såld: 600 kr
Såldes den 8 december 2025