1281 Akvarell
Såld: 600 kr
Såldes den 1 april 2013 -
8089 Oljemålning
Såld: 400 kr
Såldes den 11 februari 2013 -
1511 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 3 december 2012
4568 Oljemålning
Såld: 400 kr
Såldes den 16 juli 2012 -
2160 Oljemålning
Såld: 200 kr
Såldes den 19 mars 2012 -
1024 Oljemålning
Såld: 400 kr
Såldes den 5 mars 2012
5791 Oljemålning
signerad-49, nakenmodell, 61x50
Såld: 350 kr
Såldes den 1 september 2008 -
3165 Oljemålning
signerad-49 . "Landskap" 58x35
Såld: 300 kr
Såldes den 5 september 2005