Föremål som liknar signerad och numrerad
9052 Färglitografi
Såld: 1.300 kr
Såldes den 27 maj 2024
2016 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 29 april 2024
6100 Färglitografi
Såld: 1.100 kr
Såldes den 18 mars 2024
8080 Färglitografi
Såld: 5.200 kr
Såldes den 12 februari 2024
1002 Färgetsning
Såld: 6.600 kr
Såldes den 29 januari 2024
2005 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 11 december 2023
6555 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 27 november 2023
9377 Färgetsning
Såld: 300 kr
Såldes den 31 juli 2023
9378 Färgetsning
Såld: 300 kr
Såldes den 31 juli 2023