Föremål som liknar signerad i trycket
2101 Akvatint
Såld: 2.000 kr
Såldes den 22 april 2024
2064 Träsnitt
Såld: 3.400 kr
Såldes den 22 april 2024
2102 Akvatint
Såld: 2.000 kr
Såldes den 22 april 2024
5052 Reproduktion
Såld: 100 kr
Såldes den 20 november 2023
7147 Lifografisk af..
Såld: 600 kr
Såldes den 28 augusti 2023
8042 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 26 september 2022
7138 Väggrelief
Såld: 2.800 kr
Såldes den 16 maj 2022
5089 Färglitografi
Såld: 200 kr
Såldes den 9 maj 2022
5593 Färglitografi
Såld: 1.000 kr
Såldes den 2 maj 2022