Föremål som liknar signerad W
2093 Ljusstake
Såld: 25.000 kr
Såldes den 11 december 2023
6547 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 27 november 2023
5255 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 20 november 2023
5262 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 20 november 2023
9293 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 7 augusti 2023
7055 Oljemålning
Såld: 1.100 kr
Såldes den 3 juli 2023
3046 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 17 april 2023
5080 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 23 januari 2023
1021 Skulptur
Såld: 7.000 kr
Såldes den 31 oktober 2022