9217 Litografi
signerad Stig Lindberg, porträtt, motivet: 44x54
Såld: 350 kr
Såldes den 23 oktober 2017 -
8096 Tekanna
Signerad Stig Lindberg, Gustavsbergs Studio
Såld: 1.200 kr
Såldes den 25 mars 2013 -
1095 Parti keramik
Såld: 400 kr
Såldes den 22 december 2008
Föremål som liknar signerad Stig Lindberg
- Träfflista
- alla
- Visa alla