4187 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 19 december 2022 -
2406 Oljemålning
kopia signerad S Heijer. Olja på duk, 86x46 cm
Såld: 600 kr
Såldes den 26 augusti 2019 -
8188 Rölakanmatta
signerad S H (svensk hemslöjd), 350x265
Såld: 6.000 kr
Såldes den 15 augusti 2005
Föremål som liknar signerad S H
- Träfflista
- alla
- Visa alla