Föremål som liknar signerad S

Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 8088 Skulptur
    Såld: 800 kr

    Såldes den 26 januari 2026
  • 1007 Oljemålning
    Såld: 1.000 kr

    Såldes den 12 januari 2026
  • 7411 Akvarell
    Såld: 100 kr

    Såldes den 29 september 2025
  • 6206 Skulptur
    Såld: 350 kr

    Såldes den 2 juni 2025
  • 1066 Oljemålning
    Såld: 2.200 kr

    Såldes den 12 maj 2025
  • 5182 Skulptur
    Såld: 3.000 kr

    Såldes den 7 april 2025