5593 Färglitografi
Marino Marini, signerad i stenen, 42x35
Såld: 400 kr
Såldes den 3 oktober 2016 -
7221 Rölakanmatta
signerad I S, Ingegerd Silow (1916-2005), 187x301
Såld: 1.100 kr
Såldes den 22 augusti 2011 -
7053 Grafiskt blad
Såld: 2.600 kr
Såldes den 15 maj 2006
4140 LITOGRAFI
Såld: 2.000 kr
Såldes den 20 november 2000