Föremål som liknar signerad HS
7382 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 25 mars 2024
7047 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 5 februari 2024
1052 Blyertsteckning
Såld: 10.000 kr
Såldes den 6 juni 2022
7063 Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad HS, 67x25 cm
Såld: 450 kr
Såldes den 20 april 2020
9112 Oljemålning
Såld: 400 kr
Såldes den 9 december 2019
7048 Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad HS, 34x25 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 16 september 2019
7138 Oljemålning
Signerad HS, Gryning, ramens innermått: 34x28
Såld: 100 kr
Såldes den 10 februari 2014
5238 Oljemålning
Signerad HS, Landskapsmotiv, 40x50
Såld: 150 kr
Såldes den 3 oktober 2011
8018 Oljemålning
Signerad HS, Landskap, 31x40
Såld: 100 kr
Såldes den 2 maj 2011